Blog

İnternetten para kazanmak günümüzün en popüler konularından bir tanesi. Hele ki günümüzün büyük bir kısmını internette harcıyorsak veya internete çok ilgiliysek internetten para kazanmak da mümkün hale geliyor. 

Bu yazımız "internetten para kazanmak istiyorum" diyenler için hazırlandı. Sermayesiz, öğrenci işi olarak yapabileceğiniz pek çok iş var. Bir internet bir de bilgisayar size yeterli. İster evden, ister kafeden, isterseniz kütüphaneden çalışın. İş tamamen size kalmış. "Kolay para kazanmak" çok kolay değil tabiki ama mümkün olduğunca yalın bir şekilde anlatmaya çalıştım. İnternetten para kazanma yollarını liste halinde sunuyorum.

TÜİK'in 2017 araştırmasına göre Türk hane halkının %78,3'ü genişbant internet bağlantısına sahip. Ülke nüfusuna oranladığımızda bu sayı yaklaşık 64 milyon. Bu internet üzerinden ulaşabileceğimiz kitlenin büyüklüğünü göz önüne seriyor.

Published on: 30.05.2019 10:34

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır?

Son yıllar da çok popüler servislerden biri olan link kısaltarak para kazanma sistemleri, üyelerine yüksek kazançlar  vaat ediyor.Her geçen gün kendilerini geliştirerek büyük gelişim gösteren bu sistemler, artık reklam verenler tarafından da oldukça ilgi görüyor.Durumun böyle olması yayıncı kişilerin kazançlarını arttırmasına olanak sağlıyor.Çoğumuz bir link’e tıkladığımızda sağ üst köşede reklamı geç butonunun çıktığına denk gelmişizdir.Siz çıkan reklamı geçmek için 3-5 sn beklediğinizde linki paylaşan kişi para kazanır.

Published on: 30.05.2019 10:29

Selamlar,

Ödemeler Hakkında Genel bilgilendirme

Published on: 24.05.2019 08:00

Merhabalar,

link kısaltarak para kazanmak aslında çok kolay yüksek hitli bir trafiğiniz var ise çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Published on: 15.05.2019 12:14

Peki Trafik Kalitesinden Kastımız Nedir

Biliyorsunuz ki web sitemiz gelirleri reklamlar üzerinden elde etmektedir. Reklam dönüşümleri bizim için önemlidir. Reklamverenlerimiz dönüşüm sağlayan kullanıcıyı anlık olarak sitemize göndermektedir. Sitemiz dönüşüm veren kullanıcıyı otomatik olarak tespit ederek, reklam geliri ile günlük kazancınız kıyaslar. %20 un üstünde reklam geliriniz var ise otomatik olarak CPM oranınızı artırır. 

Published on: 7.05.2019 13:59

Sitemiz yayın hayatına girmiş bulunuyor.

Domain kelime anlamı lulu kelimesi olağanüstü anlamını taşır. shorten Kısaltmak anlamı taşır.

Published on: 6.05.2019 15:08