Link Kısaltarak Nasıl Daha Fazla Kazanırım

Nasıl Para Kazanılır?
Link kısaltma siteleri uzun linkleri kendi uzantıları yardımı ile kısaltıp sizlere kısa linkler verir. Bazı link kısaltma siteleri kendi uzantısından slaştan sonraki bölüme adres(www.test.com/test) girmenize izin verir, bazıları ise otomatik karekter (www.test.com/122131132) atayarak kendisi belirler. Sizin yapacağınız linkinizi kısalttıktan sonra paylaşacağınız ortamda paylaşmanız olacaktır.

Mantığı Nedir?
Link kısaltmanın mantığı, kullanıcıların sizin uzun linkinize ulaşmak için kısalttığınız linke tıklayıp, çalıştığınız sitenin belirlediği reklam boyunca beklemelerini sağlamak olup, ardından “Reklamı Geç” deyip gerçek linke ulaşmaları olacaktır. Link kısaltma sitelerinin amacı, insanların sizin linkinize ulaşmaları için bir reklam göstermek olup gösterilen reklamlardan prim almaktır.

Neden Link Kısaltmalı?
İsteyen herkes linklerini kısaltıp para kazanmaya başlayabilir. Fakat çok önemli bir link paylaşacak ve bundan prim almak istiyorsanız link kısaltıp tıklayan kişi sayısına göre priminizi alabilirsiniz. Bu sektörü en çok kullanan zümre; dosya indirme sitesi, oyun sitesi gibi linklerden en çok hit alan zümreler başta gelmektedir.

 

Ref : www.evdeparakazanmateknikleri.com

Published on: 15.05.2019 12:14